Szkolenia

Szkolenia

Jesteśmy firmą, która realizuje profesjonalne szkolenia z zarządzania projektami (certyfikacje Agile PM, IPMA®, PMP®, PRINCE2®), zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej, gdzie dostosowujemy rozwiązania szkoleniowe do specyfiki i oczekiwań firmy. Dzięki znajomości standardów i najlepszych praktyk zarządzania projektami, inicjowanie i realizowanie projektów przestanie być wyzwaniem, a stanie się uporządkowanym procesem pełnym pasjonujących zadań.

Oprócz szkoleń oferujemy również doradztwo z zarządzania projektami. Zatrudniamy praktyków, którzy nabytą wiedzę o projektach potrafią wdrożyć bez względu na specyfikę projektu, a zarządzanie zespołem projektowym przychodzi im z łatwością. Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów pozwala na strategiczne zarządzanie projektami, o czym świadczą referencje znanych firm.

PMQ.PL w prosty sposób omawia skomplikowane zagadnienia, dzięki czemu współpraca z nami zawsze jest owocna, a symulacje zarządzania projektami doskonale zwiększają umiejętności naszych kursantów. Nie zwlekaj i przekonaj się że szkolenia z zarządzania projektami i doradztwo jest u nas na najwyższym poziomie!