O nas

O nas

Marcin Mioduszewski-SmartSkills
Marcin Mioduszewski
Prezes Zarządu, Trener, Konsultant

Trener i doradca rozumiejący potrzeby biznesu. Z wykształcenia informatyk posiadający specjalizację w informatycznych systemach zarządzania oraz telekomunikacji, posiada różnorodne doświadczenia w pracy projektowej dla wielu branż i w różnorodnych obszarach. Odpowiedzialny m. in. za wdrożenia systemów ECM i CRM w obszarach sprzedaży i obsługi klientów biznesowych, informatycznych systemów wspomagających decyzje biznesowe oraz e-usług. Lider we wdrażaniu stabilnych rozwiązań wirtualnych wysokiej dostępności oraz optymalizacji kosztów systemów i rozwiązań informatycznych.

Kierownik projektów z ponad 10-letnim stażem zarówno w małych, jak i dużych organizacjach. Trener zaangażowany w działania doradcze, realizację projektów informatycznych oraz biznesowych a także prowadzenie szkoleń.

Praktykujący Administrator Bezpieczeństwa Informacji mający pod opieką Spółki m. in. z branży finansowej, informatycznej oraz zarządzania nieruchomościami.

Certyfikowany PRINCE2® Practitioner i akredytowany wykładowca metodyki PRINCE2®. Certyfikowany AgilePM® Practitioner i akredytowany wykładowca metodyki Agile®. Certyfikowany praktyk z zakresu ITIL® (ITIL® Expert) w zarządzaniu usługami informatycznymi. Specjalista w dziedzinie projektów związanych z informatyką, telekomunikacją i szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Członek stowarzyszenia PMI® Polska. Ponadto członek stowarzyszenia i akredytowany trener IPMA® Polska.