Doradztwo biznesowe

Nasi doradcy to wieloletni praktycy i eksperci z wielu dziedzin biznesu posiadający doświadczenie w realizacji usług doradczych i wdrożeniowych oraz w zakresie zarządzania projektami i procesami w obszarach strategicznych i operacyjnych przedsiębiorstw z wielu branż i sektorów gospodarki. Nasi Specjaliści zidentyfikują i ocenią tendencje oraz dynamikę rynku bądź gałęzi gospodarki, która dotyczy Ciebie, a następnie opracują strategię rozwoju dedykowaną dla Twojej działalności i odpowiednią dla fazy jej rozwoju.

Prowadzisz firmę i coraz częściej zadajesz sobie pytania dotyczące dalszych kierunków rozwoju? Poszukujesz sposobu na wzmocnienie pozycji rynkowej firmy?


Wykorzystując posiadaną wiedzę oraz bazując na doświadczeniach w realizacji projektów biznesowych przeprowadzimy kompleksową diagnozę potrzeb Twojej firmy oraz opracujemy strategię rozwoju dopasowaną do warunków rynkowych. Pomożemy zoptymalizować procesy zachodzące w strukturach Twojego przedsiębiorstwa.

Zamierzasz rozszerzyć ofertę swojego przedsiębiorstwa o nowe innowacyjne usługi? Masz pomysł i chcesz go zrealizować?


Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i wspólnie ustalimy plan działania. Usystematyzujemy Twoje pomysły i zweryfikujemy założenia aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia. Opracujemy strategię efektywnego wdrożenia planowanych działań z uwzględnieniem aspektów prawnych i finansowych (w tym pozyskanie kapitału) po czym zajmiemy się realizacją procesu, gwarantując tym samym powodzenie inwestycji.

Jesteś młodym przedsiębiorcą, masz pomysł i chciałbyś rozpocząć działalność gospodarczą? Obawiasz się czekających Cię formalności?


My również kiedyś zaczynaliśmy i doskonale wiemy jak trudno jest odnaleźć się w gąszczu przepisów i kruczków prawnych. Teraz jesteśmy dla Ciebie – wspólnie popracujmy nad Twoim sukcesem!
Doprecyzujemy Twoją koncepcję aby w jak najlepszym stopniu wpisała się w potrzeby rynku. Pomożemy w załatwieniu wymaganych formalności oraz przekażemy Ci niezbędną wiedzę potrzebną do rozpoczęcia i efektywnego prowadzenia własnej działalności gospodarczej – poznasz obowiązujące przepisy prawa w tym również prawa podatkowego i dostępne źródła finansowania.